HyperX Dünyanın Kızılötesiyle Senkronize Edilen İlk Belleğini Duyurdu HyperX Dünyanın Kızılötesiyle Senkronize Edilen İlk Belleğini Duyurdu
HyperX, IR (kızılötesi) teknolojisiyle senkronize edilen RGB aydınlatmaya sahip dünyanın ilk bellek modülü Predator DDR4 RGB'yi duyurdu. HyperX Dünyanın Kızılötesiyle Senkronize Edilen İlk Belleğini Duyurdu

Kingston’ın oyunculara yönelik bölümü olan HyperX, IR (kızılötesi) teknolojisiyle senkronize edilen RGB aydınlatmaya sahip dünyanın ilk bellek modülü Predator DDR4 RGB’yi duyurdu.

HyperX her bir bellek modülüne IR iletişim kanalları ekleyerek birden fazla modülün LED aydınlatmasını senkronize etmesini sağladı. Böylece olağanüstü renk ve desenler oluşturdu. Doğrudan anakarttan güç alan bu teknolojinin patent başvurusu da yapılmış durumda. Oyun ve hız aşırtma bilgisayarları ile kendi sistemlerini kuranlar için RGB belleklerle gelişmiş bir görsel deneyim sunuluyor.

HyperX’ten Kristy Ernt, “Performanslı ve hız aşırtmalı belleklerde 15 yıldır lider olan HyperX, bu eşsiz RGB bellek teknolojisini CES 2018’e ve pazara getirmekten heyecan duyuyor. IR teknolojisiyle HyperX Predator DDR4 RGB bellekleri senkronize ederek, PC’lerdeki RGB aydınlatma için yepyeni bir deneyim sunuyor, oyuncuların ve hız aşırtma tutkunlarının oyun deneyimlerini daha da kişisel hale getirebilmelerini sağlıyoruz.” dedi.

Predator DDR4 RGB modülleri uyumlu RGB kontrol yazılımına sahip anakartlara takıldığında birden fazla aydınlatma profiline destek verebiliyor. Bellekleri ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion ve MSI Mystic Light Sync gibi kontrol yazılımlarına uyumlu hale getirmek için anakart iş ortaklarıyla birlikte çalışarak testler yapılıyor. Bunlara ek olarak, In-Win gibi kasa markaları da RGB aydınlatma ve kontrolü için özellikler ekliyor.

Predator RGB bellekler 2. çeyrekte piyasaya sürülecek. Fiyatlar, bellek uyumluluğu ve kit yapılandırmaları hakkında ek bilgiler piyasaya çıkış döneminde verilecektir.

Cloud Revolver S Kulaklık İncelemesi