HyperX, Streamer Starter Pack’i Piyasaya Sundu HyperX, Streamer Starter Pack’i Piyasaya Sundu
HP Inc.’in oyun çevre birimleri ekibi, oyun ve e-sporda marka lideri HyperX, HyperX Streamer Başlangıç Paketi ‘nin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Paket içeriğinde, kaliteli donanım... HyperX, Streamer Starter Pack’i Piyasaya Sundu

HP Inc.’in oyun çevre birimleri ekibi, oyun ve e-sporda marka lideri HyperX, HyperX Streamer Başlangıç Paketi ‘nin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Paket içeriğinde, kaliteli donanım arayan yayıncılar ve influencerlar için HyperX SoloCastTM USB mikrofonu ve DTS® Headphone:X®1 Spatial Audio özellikli Cloud Core oyun kulaklığı bulunuyor.

HyperX EMEA işletme müdürü Bianca Walter, “HyperX olarak her zaman harika bir kullanıcı deneyimi sunmanın yeni yollarını arıyoruz. İçerik oluşturmaya başlamak için uygun bir yol arayan yayıncılardan, bir sonraki viral tweet’e veya gönderiye layık bir yayın paketi sunmaktan gurur duyuyoruz” diyerek sözlerine şöyle devam etti. “Bir yayıncı olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. HyperX SoloCast mikrofon ve Cloud Core oyun kulaklığı, herhangi bir yayıncıyı başarıya ulaştırmak için harika bir kombinasyon olacak.” demiştir.

HyperX Streamer Başlangıç Paketi, kolay Tak/Çalıştır kurulumuna sahip SoloCast USB mikrofonu içeriyor. Mikrofon, kardioid kutup özelliği ile önündeki ses kaynaklarına daha duyarlı olduğundan, oyun içi sohbette, yayınlarda ve içerik videolarındaki sesi daha kaliteli hale getirmektedir. Sessizlik durumunu gösteren yanıp sönen kırmızı LED göstergesi, dokun-sessize al özelliği ve kullanım kolaylığı için çeşitli kurulumlara uyacak şekilde dönebilen bir standı bulunmaktadır.

Streamer Pack ayrıca, daha sürükleyici bir oyun deneyimi ve net ses sağlamak için iki yıllık DTS Headphone:X 1 Spatial Audio aktivasyon koduna sahip Cloud Core oyun kulaklığı içermektedir. Ayrıca imzalı HyperX konforu için yumuşak deri ve hafızalı köpüğü, uzun süreli dayanıklılık ve sağlamlık için alüminyum kasaya sahiptir.

Cloud Core kulaklık, PC, PS5™, PS4™, Xbox Series X|S 2, Xbox One™ 2, Xbox One S™ 2, mobile 3, Nintendo Switch™ ve 3,5 mm bağlantı noktalarına 4 sahip diğer sanal gerçeklik sistemleriyle çoklu platform uyumluluğu sunar. Oyunculara gelişmiş ekip iletişimi için daha net ve mükemmel ses kalitesi sunmakta olup, TeamSpeakTM ve Discord sertifikasına sahiptir.

Mevcut COVID-19 durumu nedeniyle, HyperX’in bazı ürünlerinde ve nakliyesinde gecikmeler yaşanabilir. HyperX, bu durumun müşterileri üzerindeki etkiyi en aza indirmek, ürün kullanılabilirliğini ve zamanında teslimat sağlamak için ortaklarıyla mümkün olan her türlü tedbiri almaktadır.

HyperX Streamer Pack Özellikleri

Parça Numarası:
HBNDL0001

Cloud Core Oyun Kulaklığı Özellikleri

Kulaklık
Sürücü: Dinamik, neodimyum mıknatıslı 53 mm
Tip: Kulak üstü, çevresel, geri dönüş kapalı
Frekans yanıtı: 15 Hz – 25 kHz
Empedans: 60 Ω
Hassasiyet: 1 kHz’de 98 dBSPL/mW
T.H.D.: ≤ %2
Çerçeve tipi: Alüminyum
Kulak yastıkları: Hafızalı köpük ve birinci sınıf suni deri

Mikrofon
Eleman: Elektret kondenser tipi mikrofon
Kutup düzeni: Tek yönlü, Gürültü önleyici
Frekans yanıtı: 100 Hz – 12 kHz
Hassasiyet: -42 dBV (1 kHz’de 1 V/Pa)

Bağlantılar ve Özellikler
Ses bağlantısı: Kablolu 3,5 mm (4 kutuplu CTIA)
Dahili sanal surround ses: DTS Headphone:X
Ses kontrolleri: Yerleşik ses kontrolleri

Fiziksel
Ağırlık: 283g
Mikrofonlu Ağırlık: 295g
Kablo Uzunluk(ları) ve Tip(ler): 1,3m ayrılabilir kulaklık kablosu, 2m PC uzatma kablosu

SoloCast USB Mikrofon Özellikleri

Mikrofon
Eleman: 14 mm elektret yoğunlaştırıcı kapsül
Kutup düzeni: Kardioid
Frekans yanıtı: 20Hz – 20kHz
Hassasiyet: -6dBFS (1kHz’de 1V/Pa)
Gürültü (RMS): ≤-74dBFS (A ağırlıklı)

Bağlantı ve Özellikler
Bağlantı türü: USB-C
USB özelliği: USB 2.0 (tam hız)
Örnekleme oranları: 48kHz, 44.1kHz, 32kHz, 16kHz, 8kHz
Bit derinliği: 16 bit
Güç tüketimi: 5V 47mA

Fiziksel
Ağırlık (Mikrofon): 261g
Ağırlık (Mikrofon sehpası): 125g
Toplam ağırlık (w/ USB kablosu): 429,9g
Kablo uzunlukları ve türleri: 2 m USB-C – USB-A

1 DTS, DTS:X, DTS Sound Unbound, Headphone:X, DTS logosu ve DTS:X logosu, Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelerde DTS, Inc.’in tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. © 2020 DTS, Inc. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
2 3,5 mm bağlantı noktası olmayan Xbox One denetleyicileri için adaptör gereklidir. (Adaptör ayrı satılır)
3 standart CTIA bağlantılı cihazlarla uyumlu
4 3,5 mm bağlantı noktasına sahip Sanal Gerçeklik sistemleriyle uyumlu


Berk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.