Hyrule Warriors: Age of Calamity Kasım’da sevenleriyle buluşuyor Hyrule Warriors: Age of Calamity Kasım’da sevenleriyle buluşuyor
(Haber Bülteni)   Hyrule Warriors: Age of Calamity 20 Kasım’da Nintendo Switch için özel olarak piyasaya sürülüyor. Oyun, Great Calamity gerçekleşmeden ve Hyrule yok edilmeden... Hyrule Warriors: Age of Calamity Kasım’da sevenleriyle buluşuyor

(Haber Bülteni)

 

Hyrule Warriors: Age of Calamity 20 Kasım’da Nintendo Switch için özel olarak piyasaya sürülüyor. Oyun, Great Calamity gerçekleşmeden ve Hyrule yok edilmeden önceki zamanda geçiyor. Oyunda, Link ve Zelda gibi The Legend of Zelda: Breath of the Wild’dan tanınan yüzlerin yanı sıra Hyrule Warriors serisinde ilk kez oynanabilecek olan 4 Şampiyon gibi diğer tanınmış karakterler de bulunuyor.

 

 

Great Calamity olaylarını, ilişkilerini ve dramatik anlarını ayrıntılarla anlatan Hyrule Warriors: Age of Calamity  hızlı tempolu bol aksiyonlu ve stratejik bir oyun deneyimi sunuyor.

 

 

Hyrule Warriors: Age of Calamity, The Legend of Zelda: Breath of the Wild’dan bol miktarda ilham almış. Oyuncular sadece Hyrule’u savunmak için düşman sürülerini yok etmekle kalmayacak; ayrıca çevredeki bulmacaları çözecek, silahların ve becerilerin kilidini açacak, toplanan malzemelerle zanaat yapacak, eşya almak için mağazaları ziyaret edecek ve hayranların The Legend of Zelda: Breath of the Wild’dan tanıyacağı Sheikah Slate’in gücünü kullanacaklar.

Nintendo eShop’ta oyunu ön sipariş veren oyuncular, Link için oyun içi bonus silah olarak Lucky Ladle alabilecekler.

Oyunun ilk fragmanını ve yapımcıların anlatımlarını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.