İddia Ediyoruz Böyle Grommash Cosplayi Görmediniz İddia Ediyoruz Böyle Grommash Cosplayi Görmediniz
MMORPG dünyasının en popüler isimlerinden biri olan World of Warcraft, bu sefer belki de daha önce hiç görmediğiniz bir Grommash cosplayine ev sahipliği yapıyor.... İddia Ediyoruz Böyle Grommash Cosplayi Görmediniz

MMORPG dünyasının en popüler isimlerinden biri olan World of Warcraft, bu sefer belki de daha önce hiç görmediğiniz bir Grommash cosplayine ev sahipliği yapıyor.

13 Kasım 2014 tarihinde piyasaya çıkan World of Warcraft: Warlords of Draenor, kendisini geliştirmeye devam ediyor. Sınıflar arasındaki değişiklikler ve daha birçok yeniliğin World of Warcraft’ı sürekli etkilediğinin farkındayız. Ancak bu seferki konumuz oyunun kendisi değil, resmen oyunun içerisinden çıkmış olan bir Grommash Hellscream!

Fragtist Grommash Hellscream cosplay (3)

Aşağıdaki fotoğraflar ilk olarak World of Warcraft: Warlords of Draenor’un Güney Kore çıkışı sırasında çekilmiş. Kostüm tasarımı ise Spiral Cats isimli ekibe ait. Daha önce Tasha’nın modelliğini yaptığı inanılmaz Kerrigan cosplayini hatırlayınız vardır değil mi? İşte aynı ekip, yine oldukça başarılı bir iş çıkartmış.

Videonun 1:01 dakikasından sonra az da olsa Grommash cosplayini yürürken görebiliyoruz.

Fragtist Grommash Hellscream cosplay (7)

Gerçekten de inanılmaz değil mi? Aslında bu cosplayerı WarCraft filminde oynatmak lazım 🙂

Fragtist Grommash Hellscream cosplay (2)

 

1UYST5ZMVHGU1430294961595 8CPS3K8Y0RC91430294961556

Fragtist Grommash Hellscream cosplay (5) Fragtist Grommash Hellscream cosplay (6) Fragtist Grommash Hellscream cosplay (8)

 Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.