Injustice 2 İçin İlk Resmi Hikaye Fragmanı Geldi Injustice 2 İçin İlk Resmi Hikaye Fragmanı Geldi
NetherRealm Stuidos'un DC karakterlerini içeren dövüş oyunu Injustice 2 için ilk resmi hikaye fragmanı yayınlandı. Injustice 2 İçin İlk Resmi Hikaye Fragmanı Geldi

NetherRealm‘in DC karakterlerini içerdiği Injustice: Gods Among Us oyunun başarısından sonra, geçtiğimiz yaz aylarında serinin ikinci oyunu Injustice 2 duyurulmuştu.

Oyunun duyurulmasının üstünden uzun süre geçti ve oyunun çıkış tarihi açıklandı. Ancak oyunun hikayesi hakkında kimse fikir sahibi değildi. Dün oyunun resmi Youtube kanalından, Injustice 2’nin hikayesi hakkında ipuçları veren bir fragman yayınlandı.

“The Lines Are Redrawn” adındaki fragman, zincirlenmiş Superman ile başlıyor. Videonun arkasındaki ses ise gördüğümüz sahneler hakkında açıklama yapıyor. Fragmanın en dikkat çeken sahnesi ise Superman’in kucağındaki, üstü örtülü cesedin olduğu sahne. Superman kucağındaki cesedi tutarken, arada bir sonografi sahnesi görüyoruz ve arkadaki ses kayıplar, deliliğe yola açar diyor. Bu sahnedeki ceset büyük ihtimal ile Lois Lane’in, karnındaki bebeği ile birlikte ölmüş olacağı sinyallerini veriyor. 

Fragmanın son sahnesinde ise arkadaki sesin, DC’nin kötü adamlarından Brainac‘a ait olduğunu öğreniyoruz.

Fragmanın sonunda ayrıca oyunun ön sipariş hediyesinin Darkseid karakteri olduğunu görüyoruz.

Injustice 2, 16 Mayıs 2017 tarihinde, PS4 ve Xbox One konsolları için çıkışını gerçekleştirecek.

Logitech G, Yeni Prodigy Serisi Gaming Mouse’u Tanıttı