Insurgency: Sandstorm Eylül Ayında Çıkış Yapacak Insurgency: Sandstorm Eylül Ayında Çıkış Yapacak
Focus Home Interactive, Insurgency: Sandstorm'un Eylül ayında çıkış yapacağını açıkladı. Ayrıntılar haberimizde. Insurgency: Sandstorm Eylül Ayında Çıkış Yapacak

Focus Home Interactive, Insurgency: Sandstorm’un Eylül ayında çıkış yapacağını açıkladı.

18 Eylül’de PC için çıkacak olan Insurgency: Sandstorm’da toplam 4 oyun modu yer alacak. Bunlar Push, Firefight ve Capture the Base modları. Ayrıca co-op olarak oynanabilecek Checkpoint modu da oyunda yer alacak. Bu co-op modunda oyuncular ekip arkadaşlarıyla beraber yapay zekalı düşmanlara karşı mücadele edip oyunun verdiği belli başlı görevleri yerine getirmeye çalışacaklar. Geliştirici ekip oyuna çıkışından sonra daha farklı modlar eklemeyi de düşünüyor ancak bir söz de vermiyorlar. Açıklamada oyuncular çok fazla oyun moduyla bölmek istemediklerini belirtiyorlar.

Başlarda 40 civarı silah bulunacak oyunda. Aynı şekilde silah yükseltmeleri de sayıca bol olacak. Ayrıca karakter özelleştirmeleri ve yüzlerce kozmetik öge de oyunu zenginleştirecek ayrıntılardan. Geliştiriciler çıkıştan sonra da oyunu devamlı destekleyerek bu ögelerin sayısını arttırmayı planlıyorlar. Insurgency: Sandstorm’da herhangi bir şekilde loot box sistemi de yer almayacak.

DOOM Eternal’ın Detayları Nihayet Ortaya Çıktı!