iOS’ta Call of Duty Keyfi iOS’ta Call of Duty Keyfi
FPS türünün sevilen örneklerinden biri olan Call of Duty, bu sefer iOS platformlarına taşınmaya karar verdi. Günümüzde cep telefonlarımız ve tabletlerimiz hayatımızın bir parçası... iOS’ta Call of Duty Keyfi

FPS türünün sevilen örneklerinden biri olan Call of Duty, bu sefer iOS platformlarına taşınmaya karar verdi.

Günümüzde cep telefonlarımız ve tabletlerimiz hayatımızın bir parçası haline geldi. Android ve iOS platformlarına eklenen video oyunları, PC başına geçemeyenlerin tercihi haline geldi. Genelde strateji veya platform türünde görülen mini oyunlarımıza eklene yeni isim, Call of Duty: Heroes.

Fragtist cod-heroes-sdn-1418413912

Call of Duty: Heroes, Clash of Titans benzeri bir yapıya sahip. Arkadaşlarımızla ittifak kuruyor ve stratejik savaşlar gerçekleştiriyoruz. Call of Duty: Heroes’u oynamak için internet bağlantısına ihtiyaç var. Geçtiğimiz günlerde oyun için detayları sizlerle paylaşmıştık, şimdi de oynanış videosunu biraz daha yakından inceleyim dedik.

Oynanışı merak edenler, aşağıdaki videoyu inceleyebilirlerCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.