İşte Karşımızda 4 Milyon Saat Oynanışıyla Project Spark İşte Karşımızda 4 Milyon Saat Oynanışıyla Project Spark
Kendi oyun alanımızı oluşturduğumuz Project Spark, Microsoft Windows 8.1 ve Xbox One platformlarında bugün itibaren çıkış yaptı. Project Spark’taki amacımız, kendi oyunumuzu yaratmak. Yani... İşte Karşımızda 4 Milyon Saat Oynanışıyla Project Spark

Kendi oyun alanımızı oluşturduğumuz Project Spark, Microsoft Windows 8.1 ve Xbox One platformlarında bugün itibaren çıkış yaptı.

Project Spark’taki amacımız, kendi oyunumuzu yaratmak. Yani kendi oyunumuzu yarattığımız bir video oyunu. Ücretsiz olmasının yanında birbirinden farklı yüzlerce içeriği mevcut.

Dilersek bir aksiyon, dilersek bir RPG oyunu yaratmak için biçilmiş kaftan olan Project Spark, son videosuyla meraklılarının dikkatini çekmeyi başardı. Neredeyse 70 binden fazla seviyenin yaratabiladiği Project Spark, 4 milyon saatten fazla oynanış süresini oyun dünyasına sunuyor.

İşte Project Spark’ın son videosu. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.