Overwatch’un Karakterlerine Daha Yakından Bakın Overwatch’un Karakterlerine Daha Yakından Bakın
Blizzard’ın BlizzCon 2014’te duyurduğu ve şimdiden yüzlerce insanın dilinden düşürmediği oyunu Overwatch, yeni görsellerle karşımızda. Team Fortess havasında gözüken Overwatch, biraz da Quake’in tadını... Overwatch’un Karakterlerine Daha Yakından Bakın

Blizzard’ın BlizzCon 2014’te duyurduğu ve şimdiden yüzlerce insanın dilinden düşürmediği oyunu Overwatch, yeni görsellerle karşımızda.

Team Fortess havasında gözüken Overwatch, biraz da Quake’in tadını almamızı sağlayacak gibi duruyor. Birbirinden farklı karakterleri ve onların yetenekleriyle, yeri gelecek uçarak rakiplerimizi indireceğiz, yeri gelecek özel taktikler geliştireceğiz.

FPS türünde piyasaya çıkacak olan oyunun ücretsiz olup olmayacağı belli değil. 2015 yılında beta sürecine girecek ve Battle.net üzerinden başvurulara açık durumda.

İşte Overwatch’un yayımlanan son karakter görselleri.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.