iWatch Ertelendi Mi? iWatch Ertelendi Mi?
“Geldi/gelmedi, geliştiriliyor/geliştirilmiyor, Ekim’de piyasada!” gibi söylentilerle karşımıza çıkan iWatch, yeni gelen bilgilere göre ertelenmiş olabilir. MacRumours’ın haberine göre KGI Secutiries’ten bir analist olan Ming... iWatch Ertelendi Mi?

Geldi/gelmedi, geliştiriliyor/geliştirilmiyor, Ekim’de piyasada!” gibi söylentilerle karşımıza çıkan iWatch, yeni gelen bilgilere göre ertelenmiş olabilir.

MacRumours’ın haberine göre KGI Secutiries’ten bir analist olan Ming Chi Kuo’nun verdiği bilgilere göre Apple, iWatch’un üretimine ancak Kasım ayı içerisinde başlayabilecek (daha önce Kuo, Eylül’ü işaret etmişti).

Bu ertelemenin sebebi olarak da, iWatch’ın geliştirilme sürecinin beklenenden zorlu olması gösteriliyor. Kavisli AMOLED ekrana, bu ekranı koruyan safir kristal cama ve üstün su geçirmezlik özelliğine sahip olacak olan iWatch, iHealth’le birlikte sağlığımızı ve sporumuzu takip edecek temelde.

Hakkında fazla bilgi olmayan iWatch ile Apple, akıllı saatlerin kaderini değiştirebilir mi? Steve Jobs olsa bu soruya pek çok kişi gözü kapali “Evet!” diyebilirdi. Şu anda çekimser oyumuzu kullanıyor (Apple’dan ümidi kesmiş değiliz çünkü) ve herkes gibi iWatch’u beklemeye başlıyoruz.Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.