John Wick: Chapter 2 Ön Gösterimine Katılma Şansı! John Wick: Chapter 2 Ön Gösterimine Katılma Şansı!
John Wick: Chapter 2 filmini herkesten önce izleme şansına sahip olmak ister misiniz? Detaylar haberimizde. John Wick: Chapter 2 Ön Gösterimine Katılma Şansı!

10 Şubat tarihinde vizyona girecek olan John Wick: Chapter 2 filmini herkesten önce izleme şansına sahip olmak ister misiniz? 5 kişiye 2 kişilik bilet hediye ediyoruz!

Kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit.

  • Kazanmasını istediğiniz bir arkadaşınızı Facebook sayfamızda paylaştığımız bu iletinin altına etiketleyin. (Mesela, birlikte gitmek istediğiniz arkadaşınızı 🙂 )
  • “Herkese açık” bir şekilde yine Facebook sayfamızdaki iletiyi yani burayı #Fragtist hashtag’ini kullanarak profilinizde paylaşın.
  • Arada bizi sosyal mecralardan bizi takip ederseniz, ÇOK mutlu oluruz! 🙂 Facebook, Twitter, YouTube

Not: Ön Gösterim, İstanbul’da 8 Şubat tarihinde gerçekleşecektir. Son katılım günü 6 Şubat’tır!

Emekli tetikçi John Wick’in soluksuz aksiyonu devam ediyor. Kadroya yeni eklenen isimler ile intikam büyüyor ve artık o çok daha sert.

John, emekli olması için yardımcı olan eski iş ortağını tarafından Uluslararası Suikastçiler Birliği’ni ele geçirmek için Roma’ya gitmeye zorlanır. John Wick dünyanın en azılı katilleriyle karşı karşıya kalacaktır. Filmde Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Riccardo Scamarcio, Ruby Rose, Bridget Moynahan, Lance Reddick, Franco Nero, John Leguizamo ve Ian McShane rol alıyor. Yönetmen koltuğunda ise yönetmen koltuğunda Chad Stahelski yer alıyor.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.