Joygame ve Doğuş Cips İşbirliği Yaptı Joygame ve Doğuş Cips İşbirliği Yaptı
Joygame, cips sektörünün iddialı firması Doğuş Gıda ile büyük bir işbirliğine imza attı. Joygame ve Doğuş Cips İşbirliği Yaptı

Joygame, cips sektörünün iddialı firması Doğuş Gıda ile büyük bir işbirliğine imza attı. İşbirliği kapsamında Wolfteam, Goley ve Mstar oyunlarının karakterleri cips severlerin vazgeçilmez markalarından Çerezos, Patos ve Chips Master markalarının ambalajlarında yer alıyor. Özel ambalajlı bu paketlerden, oyunlarda kullanılabilecek sürpriz hediye kodlarının yanı sıra Wolfteam, Goley karakterlerinin yer aldığı oyun kartları ve Mstar oyunundan da stickerlar çıkıyor.

31 Aralık 2015 tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında kullanıcılar, paketler içinden çıkacak oyun kodları ile Wolfteam, Goley ve Mstar oyunlarından 5 TL’den 50 TL’ye kadar oyun içi hediyeler kazanma şansı yakalayacak. Hediyelerin kullanımı için paketlerin içinden çıkan oyun kodlarını http://www.joygame.com/patos-cerezos-chipsmaster adresinde yayınlanan uygulama sayfasına girerek, aktif hale getirebilecekler.

Oyun hediyelerinin yanı sıra Patos ve Çerozos paketlerinden çıkacak olan Wolfteam ve Goley oyunlarının karakterleriyle, yıllar öncesinden hatırladığımız Panini albümlerindeki gibi eğlenceli kart oyunları da oynamak mümkün olacak. Koleksiyon kartlarında yer alan karakter özellikleri ile oyuncular, rekabeti sanal dünyadan gerçek dünyaya da taşıyabilecek.

Doğuş Gıda Satış ve Pazarlama Genel Müdürü Oğuz Yükselir de Joygame ile gerçekleştirmiş oldukları işbirliğinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, tat ve eğlence birlikteliğine yönelik çalışmalara ara vermeden devam ettiklerini belirtti.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.