Justice League’e Özel Comic-Con Görüntüleri Yayımlandı Justice League’e Özel Comic-Con Görüntüleri Yayımlandı
DC evreninin en merak edilen filmlerinden biri olan Justice League'in, fragmanın yanına bir de Comic-Con özel görüntüler gün yüzüne çıktı. Justice League’e Özel Comic-Con Görüntüleri Yayımlandı

DC evreninin en merak edilen ve uzun süredir beklenen filmi Justice League, Comic-Con’da kendisini gösterdi. Batman, Wonder Woman, Flash, Superman, Mera, Aquaman, Lois Lane, Lex Luthor gibi karakterlerin yanında dedikodulara göre Joker‘in görünmesi beklenen filmin çıkışı 17 Kasım olarak kesinleşti.

Filmin başrollerinde ise Gal Gadot (Diana / Wonder Woman), Henry Cavill (Clark Kent / Superman), Amber Heard (Mera), Ben Affleck (Bruce Wayne / Batman), Jason Momoa (Arthur Curry / Aquaman), Amy Adams (Lois Lane), Jesse Eisenberg (Lex Luthor), Ezra Miller (Barry Allen / The Flash) gibi isimler yer alıyor.

İşte film için yayımlanan son görüntüler. İyi seyirler.

Batman v Superman: Adaletin Şafağı Nasıl İzlenir?

 Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.