Keep Talking and Nobody Explodes – Fragtist Ofis VR Challenge – Bölüm 6 Keep Talking and Nobody Explodes – Fragtist Ofis VR Challenge – Bölüm 6
Hayatta kalmanız da kelimelerin gücüne bağlı. İşte Keep Talking and Nobody Explodes, böyle bir oyun. Detaylar incelememizde. Keep Talking and Nobody Explodes – Fragtist Ofis VR Challenge – Bölüm 6

Çenenizin sınırını ne kadar zorlayabilirsiniz? Hani çok ama çok konuşmak durumu. Hayatta kalmanız da kelimelerin gücüne bağlı. İşte Keep Talking and Nobody Explodes, böyle bir oyun.

Elimizde kısa sürede patlayacak bir bomba var ve hayatımızı da diğer oyunculara emanet edip, onların bizi yönlendirdiği şekilde “kırmızı, mavi kablo” durumunu resmen yaşıyoruz. Tek olay, tabii ki kablolarla baş etmek değil. Oyundaki zorluğa göre, farklı teknolojilerle süslenmiş bombalarla tanışıyoruz. Bazılarında ilginç şekiller var ve bu şekilleri arkadaşlarımıza tarif edip, doğru şekilde bizi yönlendirmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Kısacası işimiz oldukça zor, detaylar ise eğlenceli videomuzda.

İyi seyirler.

► Facebook: https://www.facebook.com/fragtistcom
► Twitter: https://twitter.com/Fragtist
► Google+: http://goo.gl/XncGVZ
► Twitch: http://www.twitch.tv/fragtist
► Youtube: https://www.youtube.com/user/Fragtist

The Lab Xortex 26XX – Fragtist Ofis VR Challenge – Bölüm 5Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.