Kerbal Space Program’ın İlk Genişleme Paketi Mart Ayında Çıkıyor Kerbal Space Program’ın İlk Genişleme Paketi Mart Ayında Çıkıyor
2010 yılından beri geliştirilen ve 2015'te erken erişimden çıkan Kerbal Space Program Mart ayında ilk genişleme paketiyle büyüyor. Kerbal Space Program’ın İlk Genişleme Paketi Mart Ayında Çıkıyor

2010 yılından beri geliştirilen ve 2015’te erken erişimden çıkan Kerbal Space Program Mart ayında ilk genişleme paketiyle büyüyor.

Making History Expansion isimli genişleme paketi 13 Mart’ta yayımlanacak. Açıklanana göre genişleme paketinde oyuncuların yeni görevler oluşturup onları düzenlemesini sağlayacak olan yeni bir Mission Builder bulunacak. Oyuncuların oluşturabileceği yeni görevlerde oynanışa etki eden kalkış, iniş, arıza, patlama, onarım vb. birçok farklı etken yer alabilecek. Yeni görevlerin oldukça “kompleks” olması mümkün olabilecek yani. Ayrıca görev oluşturan oyuncular diğerlerini de kendi görevlerini oynamaya davet edebilecek.

Öte yandan pakette bir de History Pack yer alacak. Burada insanoğlunun kendi uzay geçmişinden esinlenen birtakım görevler yer alacak. İnsanlığın uzay keşfi maceralarında kilit rolü olan bazı görevler Kerbal Space Program’ın kendine has tarzıyla oynanabilecek.

Making History Expansion’ın PC için çıkacağını biliyoruz. Oyunun PC’nin yanı sıra PlayStation 4 ve Xbox One’da da oynanabildiğini göz önünde bulundurursak paketin diğer platformlar için de çıkması sürpriz olmaz.

The Surge 2’nin 2019 Yılında Çıkacağı Açıklandı