Knight Online Turnuvası’nda Büyük Ödüller Sahiplerini Buldu Knight Online Turnuvası’nda Büyük Ödüller Sahiplerini Buldu
20 Milyon’u aşkın Knight Online oyuncusunun yakından takip ettiği 3.Klan Turnuvası, 31 Ağustos Pazar günü, Yapı Endüstri Merkezi’nde yapıldı. Türkiye’nin en bilinen online oyunlarından... Knight Online Turnuvası’nda Büyük Ödüller Sahiplerini Buldu

20 Milyon’u aşkın Knight Online oyuncusunun yakından takip ettiği 3.Klan Turnuvası, 31 Ağustos Pazar günü, Yapı Endüstri Merkezi’nde yapıldı.

Türkiye’nin en bilinen online oyunlarından olan ve 10. yılını geride bırakan Knight Online için düzenlenen Klan Turnuvalarının üçüncüsü, 31 Ağustos Pazar günü, İstanbul Fulya’daki Yapı Endüstri Merkezi’nde gerçekleşti. Türkiye’nin dört bir yanındaki her yaş grubundan oyuncuyu bir araya getiren Knight Online 3. Klan Turnuvası etkinliği, toplamda 40 Bin TL’yi bulan ödüllerden pay almak isteyen 4 Bin oyuncu ile 80 klanın kıyasıya mücadelesine sahne olarak, oyun severlerin sanal dünyadaki rekabet ve dostluğunu gerçek dünyaya taşıdı.

Knight Online’ın yanı sıra Kingdom Online‘nın de görücüye çıktığı etkinliğe, Türkiye’nin dört bir yanından oyunseverler turnuvayı www.twitch.tv/NTTGame adresinden de canlı yayınladı. Etkinliği internetten takip eden binlerce oyunsever, Twitch ve Twitter üzerinden yapılan yarışmalarda toplam değeri 2 Bin TL’yi bulan ödüllerin sahibi oldu.