Lara Croft and the Temple of Osiris Oynanış Videosu Lara Croft and the Temple of Osiris Oynanış Videosu
Lara Croft and the Guardian of Light’ın devamı olan Lara Croft and the Temple of Osiris, yeni oynanış videosuyla meraklılarına birkaç ipucu veriyor. 4... Lara Croft and the Temple of Osiris Oynanış Videosu

Lara Croft and the Guardian of Light’ın devamı olan Lara Croft and the Temple of Osiris, yeni oynanış videosuyla meraklılarına birkaç ipucu veriyor.

4 Kişilik ilginç bir eğlenceye bizleri davet eden Lara Croft and the Temple of Osiris, ilk olarak E3 2014’te kendisini göstermişti. Hazine avcılığına odaklanan oyunumuz, kamera açıları bakımından Diablo ile benzerlik gösteriyor. Mısır konseptini gözler önüne seren Lara Croft and the Temple of Osiris, bizleri kötü Tanrı Osiris’in tapınağına götürüyor.

İşte yayımlanan son oynanış videosu. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.