LEGO Batman Filmi’nin İlk Afişi ve Türkçe Dublajlı Fragmanı Yayınlandı LEGO Batman Filmi’nin İlk Afişi ve Türkçe Dublajlı Fragmanı Yayınlandı
LEGO Batman şimdi sinemada kendi macerasında başrolü oynuyor. İlk lokal afiş ve Türkçe dublajlı fragman haberimizde. LEGO Batman Filmi’nin İlk Afişi ve Türkçe Dublajlı Fragmanı Yayınlandı

LEGO  Filmi‘nin eğlenceli, iğneleyici ruhu, filmi dünya çapında bir fenomen haline getirdi. Bu filmde kendini lider olarak tanımlayan Lego Batman şimdi sinemada kendi macerasında başrolü oynuyor. Fakat Gotham’da büyük değişiklikler dönüyor ve eğer şehri  düşman Joker’in elinden almak istiyorsa, Batman yasa dışı bir iş yapmak zorunda kalabilir,  belki başkalarıyla birlikte çalışmayı deneyebilir, ve belki, sadece belki, rahatlamayı öğrenebilir.

Film, Chris McKay tarafından yönetildi ve yapımcılığı ise Dan Lin, Phil Lord, Christopher Miller ve Roy Lee’ ye ait. Film Seth Grahame-Smith ve Chris McKenna & Erik Sommers tarafından yazıldı. Filmin dağıtımı, bir Warner Bros. Entertainment Şirketi olan Warner Bros. Pictures tarafından yapılacak.

Film Türkiye’de de 10 Şubat 2017’de 3D ve Türkçe Dublajlı olarak vizyona girecek.

Enigma’nın Yönetmeninden Yeni Bir Gerilim Filmi – PassengersCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.