Lego Star Wars: Skywalker Saga Gamescom’da Geri Dönüyor Lego Star Wars: Skywalker Saga Gamescom’da Geri Dönüyor
Lego Star Wars: Skywalker Saga, birçok kez ertelenmesine rağmen geliştirilmeye devam ediyor. Bu hafta gamescom Açılış Gecesinde nihayet oyuna yeni bir bakış atacağız. Sunucu... Lego Star Wars: Skywalker Saga Gamescom’da Geri Dönüyor

Lego Star Wars: Skywalker Saga, birçok kez ertelenmesine rağmen geliştirilmeye devam ediyor. Bu hafta gamescom Açılış Gecesinde nihayet oyuna yeni bir bakış atacağız. Sunucu Geoff Keighley haberi Twitter’da paylaştı ve oyunun yeni bir fragmanının bizleri beklediğini açıkladı.

Skywalker Saga ile ilgili haberler son aylarda yok denecek kadar zayıftı. En son geçen sene ağustos ayında görmüştük. İlk gecikmesinden sonra, çıkış tarihi tekrar ertelenmeden önce bu bahara taşındı. En son hali ile açık uçlu bir sandbox oyununa dönüşmekteydi.

Oyunun ne zaman piyasaya sürüleceğinden hala emin değiliz, bu yüzden umarız bu haftaki gösteri bir tarihle gelecek.

Lego Star Wars: The Skywalker Saga, adından da anlaşılacağı gibi, üç üçlemeyi de kapsayacak. Tam dokuz film. Dilediğiniz gibi dönemler arasında geçiş yapabileceksiniz. Dileyenler son üçlemeye es geçebilir. Oyun PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve Switch için geliştirilmekte.

Rahat Bir Oyun Deneyimi İçin LG UltraGear 27GP850-BBerk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.