Lego’dan Daha İyi Bir şey Varsa, O da Lego DOOM’dur! Lego’dan Daha İyi Bir şey Varsa, O da Lego DOOM’dur!
Çocukluğumuzun vazgeçilmez oyuncağı Lego, geçmişin en sevilen FPS’si Doom bir araya gelirse ne olur? İşte cevap. 1993 yılından bugüne kadar sayısız takipçisiyle oyun dünyasını... Lego’dan Daha İyi Bir şey Varsa, O da Lego DOOM’dur!

Çocukluğumuzun vazgeçilmez oyuncağı Lego, geçmişin en sevilen FPS’si Doom bir araya gelirse ne olur? İşte cevap.

1993 yılından bugüne kadar sayısız takipçisiyle oyun dünyasını kasıp kavuran Doom, LEGO’larla bir araya geldiğinde oldukça ilginç görüntülerle karşımıza çıkıyor.

Iain Heath, or ‘Ochre_Jelly’ isimli kullanıcı, yeteneğini konuşturmuş ve Doom dünyasının çılgın içeriklerini Lego’larla bir araya getirerek, renkli figürlere hayat vermiş. Çalışmalarına dikkatli bakıldığında oldukça eğlenceli görünen Lego’lara daha yakından bakmak isterseniz sizi aşağıdaki görsellere alalım.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.