LG CineBeam 4K ile Gerçek Sinema Deneyimi LG CineBeam 4K ile Gerçek Sinema Deneyimi
(Haber Bülteni) LG Electronics (LG), LG CineBeam 4K UHD Lazer projektörü (model HU70LS) ile ev rahatlığında sinema deneyimi vadediyor. Yüksek çözünürlüğü ile mükemmel görüntü... LG CineBeam 4K ile Gerçek Sinema Deneyimi

(Haber Bülteni)

LG Electronics (LG), LG CineBeam 4K UHD Lazer projektörü (model HU70LS) ile ev rahatlığında sinema deneyimi vadediyor. Yüksek çözünürlüğü ile mükemmel görüntü kalitesi sağlayan LG CineBeam 4K, evde film izlemekten hoşlananlara üstün özellikler sunuyor.

XPR teknolojisine sahip olağanüstü 8,3 milyon pikseli (3840 x 2160) sayesinde Full HD çözünürlüğünün dört katı düzeyde kusursuz hassasiyet ve detay sunan LG CineBeam 4K, tekersiz LED teknolojisinden yararlanıyor. LCD’de renk bozulması ve DLP’de gökkuşağı etkisi gibi geleneksel projektör kusurlarını gideriyor. LG 4 Kanallı LED, RGB ayrı renklerini ve Dinamik yeşil rengi kullanıyor. Dinamik yeşil parlaklığı ve renk tonunu ayarladığı için, LG LED CineBeam, geleneksel bir projektörden çok daha canlı görüntüler sunuyor. Ayrıca, LG CineBeam 4K, Dinamik Ton Eşleştirme özelliğine sahip HDR 10 teknolojisinden faydalanarak kare bazında her karede optimize görüntü kalitesi sağlıyor. TruMotion teknolojisine de sahip CineBeam 4K, animasyonun daha akıcı görünmesine ve hissedilmesine olanak tanıyor ve 60 hz’ye kadar yüksek yenileme hızı sunuyor.

Kolay Kullanım

LG CineBeam 4K’nın 1,25 kata kadar gelişmiş Yakınlaştırma ve Uzaktan odaklama işlevi sayesinde, projektörün yerini değiştirmeden ekran boyutu kolayca ayarlanabiliyor. Üstelik projektör tavana monte edilmiş olsa bile, Sihirli Uzaktan Kumanda ile kontrol edilebiliyor. Kablosuz yansıtma, akıllı cihazlardan geniş projeksiyon ekranına içerik yansıtmak için Miracast standardından faydalanıyor. Ayrıca, herhangi bir Bluetooth ses ürünüyle eşleştirilebiliyor ve standart bağlantı seçeneklerini desteklemenin yanı sıra iOS ile bağlanabiliyor.



Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.