LG Ürünlerini Yorumlayarak Hediye Kazanma Fırsatı LG Ürünlerini Yorumlayarak Hediye Kazanma Fırsatı
(Haber Bülteni) LG Electronics, LG müşterileri ve Türkiye’nin teknoloji alanındaki en iyi içerik üreticilerinin LG ürünleri hakkında görüşlerini paylaştığı www.lgilekesfet.com web sitesini hayata geçirdi.... LG Ürünlerini Yorumlayarak Hediye Kazanma Fırsatı

(Haber Bülteni)

LG Electronics, LG müşterileri ve Türkiye’nin teknoloji alanındaki en iyi içerik üreticilerinin LG ürünleri hakkında görüşlerini paylaştığı www.lgilekesfet.com web sitesini hayata geçirdi. Web sitesinde, kullanıcıların sahip oldukları, uzun süre deneyimleyerek etraflıca fikir sahibi oldukları LG ürünleri hakkında, detaylı görüşleri paylaşılıyor.

Web sitesinde LG ürünlerini satın aldıktan sonra deneyimleyip görüşlerini paylaşan kullanıcılar, LG ürünlerinden birini kazanma şansına sahip oluyor.

Satın aldıkları LG ürünleri ile ilgili deneyimleri paylaşmak ve yarışma periyotlarına özel seçilen LG ürünlerini kazanmak isteyen kullanıcıların, kullanmış oldukları LG ürünü ile ilgili düşüncelerini objektif bir şekilde paylaştıkları deneyim videosu çekmeleri yarışmaya katılım için yeterli oluyor. Kullanıcıların daha sonra, kampanya sayfası üzerinden form doldurularak çektikleri videonun linkini iletmeleri gerekiyor.

Kullanıcı Deneyimi Programı ile ilgili detaylar http://www.lgilekesfet.com/ linkinden görülebiliyor. LG ürünü kazananlar ise, juri değerlendirmesi sonrasında LG Türkiye Facebook sayfasından açıklanıyor.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.