LG’nin Swarovski Kristalleriyle Bezeli Yeni TV’si, Tasarımıyla Büyülüyor LG’nin Swarovski Kristalleriyle Bezeli Yeni TV’si, Tasarımıyla Büyülüyor
Televizyon dediğimiz şey, salonlarımızın vazgeçilmezi. Eh, eğer şıklık konusunda takıntılarımız varsa, televizyonumuzun da şık olmasını isteriz; en doğal hakkımızdır. Son zamanlarda çıkan pek çok... LG’nin Swarovski Kristalleriyle Bezeli Yeni TV’si, Tasarımıyla Büyülüyor

Televizyon dediğimiz şey, salonlarımızın vazgeçilmezi. Eh, eğer şıklık konusunda takıntılarımız varsa, televizyonumuzun da şık olmasını isteriz; en doğal hakkımızdır.

Son zamanlarda çıkan pek çok televizyonun, tasarım açısıdan iyi yolda olduğunu söylememiz mümkün elbette. Pek çok üretici, güçlü teknik özelliklerin tek başına yetmeyeceğini bildiğinden ötürü tasarım konusuna önem gösteriyor.

Bu üreticilerden biri de LG. Firmanın IFA’da yer verdiği televizyon, yalnızca resimlerine bakarak bile nefesimizi kesmeye yetiyor. Kavisli OLED HDTV’nin dehşet verici tasarımı, zarifliğinin ve yumuşak hatlarının yanı sıra tam 460 adet Swarovski kristaliyle bezeli olmasının da bir sonucu.

LG’ye göre bu bir televizyondan ziyade bir sanat eseri; ki gördüğümüz kadarıyla buna katılmamak elde değil. Detaylı teknik özellikleri ve fiyatı hakkında bir bilgi olmayan televizyon, bu yıl içerisinde Avrupa’da satışa sunulacak.

fragtist-lg-swarovskiYiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.