Little Big Planet 3 Plush Edition Duyuruldu Little Big Planet 3 Plush Edition Duyuruldu
Media Molecule’un geliştirdiği en eğlenceli ve şirin PlayStation oyunu Little Big Planet 3’ün içinden Sackboy çıkan sürümü duyuruldu. PlayStation’un en eğlenceli ve şirin oyunu... Little Big Planet 3 Plush Edition Duyuruldu

Media Molecule’un geliştirdiği en eğlenceli ve şirin PlayStation oyunu Little Big Planet 3’ün içinden Sackboy çıkan sürümü duyuruldu.

PlayStation’un en eğlenceli ve şirin oyunu Little Big Planet‘in yeni oyunu LBP 3, önümüzdeki ay çıkışını gerçekleştirecekken oyunun Plush Edition isimli koleksiyoncu sürümü de duyuruldu. PlayStation‘a özel olarak geliştirilen bu oyunun Plush Editionu, karakterlerimizi çok daha şirin hallere sokacak.

PlayStation 4’e özel olarak çıkacak olan Little Big Planet 3 Plush Edition isimli koleksiyoncu sürümünde 9 adet oyun içi kostum ve 15.2 cm boyunda bir peluş Sackboy bulunuyor. Paketin fiyatı ise henüz belli değil. Oyun, PlayStation 3 ve PlayStation 4 için 26 Kasım‘da raflardaki yerini alacak. Aşağıki videodan oyunun yorumcusu olacak olan sürpriz ismin kim olduğunu öğrenmeyi de ihmal etmeyin.