Logitech G, E-sporculara Tasarladığı PRO Wireless Gaming Mouse’u Duyurdu! Logitech G, E-sporculara Tasarladığı PRO Wireless Gaming Mouse’u Duyurdu!
Logitech G, 2 yıllık bir çalışmayla tasarladığı PRO Wireless Gaming Mouse’u duyurdu. Ayrıntılar haberimizde. Logitech G, E-sporculara Tasarladığı PRO Wireless Gaming Mouse’u Duyurdu!

Logitech G, 50’den fazla uluslararası profesyonel e-sporcuyla işbirliği içerisinde, 2 yıllık bir çalışmayla tasarladığı PRO Wireless Gaming Mouse’u duyurdu.

PRO Wireless Mouse, en iyi isabet oranı, hassasiyet ve sensör hızı için Logitech G’nin yeni nesil HERO sensörünü kullanıyor. LIGHTSPEED teknolojisi sayesinde gecikme sürelerini ortadan kaldıran fare, POWERPLAY Kablosuz Şarj Sistemi’yle uyumlu olarak sınırsız şarj ve oyun deneyimi sunuyor. Yeni fare 80g’lık ağırlığıyla hafiflik ve yüksek performansı bir arada sunuyor.

PRO Wireless Mouse’un hafif yapısı, benzersiz iç iskelet tasarımı ve gelişmiş 1mm’lik ince duvar yapısı sayesinde oyuncularla buluşuyor. Logitech G’nin yüksek performanslı HERO 16K sensörüne sahip Logitech G PRO Wireless Mouse. Güncellenmiş tarama algoritması sayesinde hızlanma, yumuşatma veya filtreleme olmadan tüm DPI seviyelerinde ultra hassas kontrol sağlıyor. Eskisine oranla daha gelişmiş bir performansa sahip HERO 16K, 400 IPS değerini aşabiliyor ve 16.000 DPI’lık yüksek hassasiyet sunuyor.

Fare, LIGHTSPEED kablosuz teknolojisinin sunduğu 1 ms’lik tepki süresi sayesinde gecikmesiz bir oyun deneyimi sunuyor. Optimize kablosuz bağlantı ve yüksek hassasiyet seviyesiyle üstün performans sağlayan mouse’un USB alıcısı alt tarafında kolayca saklanabiliyor. Logitech Gaming Software ile özelleştirilebilen LIGHTSYNC RGB aydınlatmayı destekleyen ürün, sol ve sağ tarafındaki çıkarılabilir yan tuşlarıyla çok yönlü kullanım sunuyor. Ürünün DPI tuşu, oyun sırasında istem dışı değişimleri önlemek için farenin alt tarafında konumlandırılıyor.

E-sporcuların Gözdesi

Logitech Gaming Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Ujesh Desai, kablosuz ürünlerin gelişerek yüksek performans sunacağına ve Logitech G kablosuz ürünlerinin e-spor profesyonelleri tarafından tercih edileceğine her zaman inandıklarını belirtiyor. “Bu fare London Spitfire oyuncusu Profit tarafından OWL Championship’te deneyimlendi ve aylardır turnuvalarda kullanan oyuncularımızın görüşleriyle birlikte yüksek performansı fazlasıyla kanıtlandı.”

London Spitfire oyuncusu Profit, güvenebileceğini bildiği hafif ve kablosuz bir fareye sahip olmasının, turnuvada kendisi için büyük bir fark yarattığını belirtiyor. “Bu fare, bana turnuvanın en değerli oyuncusu seçilmemde çok yardımcı oldu. PRO Wireless Gaming Mouse gerçekten mükemmel!”

Logitech G’yle PRO Wireless Mouse projesinde çalışmanın çok güzel olduğunu belirten Team SoloMid oyuncusu Zven ise şunları söylüyor: “Logitech G bizi gerçekten dinledi ve ihtiyaçlarımız için hassasiyet gösterdi. Beklentilerimizi aktarmamızın ardından profesyonel oyuncuların ihtiyaçlarına uygun mükemmel bir mouse tasarladılar.”

Mamba Elite, Daha Fazla Razer Chroma İle Geliyor!