Logitech G910 Artık Türkiye’de Logitech G910 Artık Türkiye’de
Beklenen mekanik klavye Logitech G910 Orion Spark RGB Mechanical Keyboard artık Türkiye’de. Logitech G910 Artık Türkiye’de

Beklenen mekanik klavye Logitech G910 Orion Spark RGB Mechanical Keyboard artık Türkiye’de.

Özel Logitech Romer-G anahtar ile diğer mekanik tuşlara göre %25 daha hızlı harekete geçiş özelliği sunan Logitech G910, üstün dayanıklılığa ve akıllı aydınlatma sistemine de sahip. Orion Spark, yeni Roomer-G mekanik anahtarlara sahip. Romer-G anahtarları, 1.5 mm’lik harekete geçirme alanıyla rakip mekanik anahtarlara kıyasla %25 daha hızlı harekete geçiş özelliği sunuyor. 70 milyon tuş darbesine dayanıklı Orion Spark, pazardaki diğer ürünlere kıyasla yoğun oyun oynamadan kaynaklanan aşınmaya karşı %40 daha uzun ömürlü. Logitech G910’un her bir tuşu, 16.8 milyon farklı renk seçeneğiyle özelleştirilebiliyor. Tuşları, büyülerin ya da diğer komutların izini sürmek için dilediğiniz renk ile işaretleyebilir, kurulumunuza uyması için renkleri değiştirebilir ya da oyuna göre renkleri ayarlayabilirsiniz. Her tuştaki harfin eşit olarak aydınlanması için; ışıklandırma, her tuşun merkezine yerleştirilmiş ve hassas optiklerle yönlendirilmiş.

Fragtist-Logitech-G910-2

Logitech G’nin yazılımı (LGS-Logitech Gaming Software) ile birlikte çalışan yeni uygulaması Arx Control, oyun içi bilgileri, sisteminizin performans durumu ve medya kontrolü dahil geniş bilgiye mobil cihazınızla ulaşmanızı sağlıyor. SDK oyun geliştiriciler, Arx Control’ü kullanarak kendi oyunları için özel içerikler katan küçük uygulamalar bile geliştirebilirler. Orion Spark, birçok İOS ve Android cihazını destekleyen ve Arx Control verilerine kolay ulaşım sağlayan dışa çekilebilen tablaya sahip.
Karmaşık komutlara daha kolay ve hızlı erişmek için oyun kontrollerini ve macroları programlanabilir dokuz G tuşuna atayarak oyununuzu özelleştirebilirsiniz. Logitech Gaming Software ile Logitech G910, maksimum uyumluluk için üç profil üzerinden 27 komuta kadar destekliyor.

· Logitech G910’un Türkiye için tavsiye edilen satış fiyatı749 TL (KDV dahil)

Logitech G910 Orion Spark İncelemesi (Video)

Logitech G910 Orion Spark’ı Lansmanında Denedik! (Video)

Logitech’in Cenevre’deki Fabrikasını GezdikCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.