Kategoriler

Logitech Gamer’s Almanak 2014 İle Kazanmanın Tadını Çıkarın

Oyunseverlerin beğenerek takip ettiği oyuncu ekipmanları markası Logitech G, “Gamer’s Almanak 2014” ile bu yıl da kazandırmaya devam ediyor.

İlk olarak geçen yıl hazırlanan ve gördüğü yoğun ilgi nedeniyle bu yıl ikinci kez kullanıcılar ile buluşan mikrosite, Ocak – Aralık 2014 döneminde oyun dünyasında yaşanan önemli gelişmeleri kronolojik olarak sıralarken, Quiz bölümüyle kullanıcılara bilgilerini test etme ve birbirinden güzel ödüllerin sahibi olma fırsatı sunuyor.

17 Aralık – 27 Ocak tarihleri arasında Türkiye’nin her yerinden Facebook kullanıcı bilgileriyle internet adresine ücretsiz giriş yaparak uygulama formunu dolduran ve ödül sorularının tamamını doğru olarak yanıtlayanlar, jürinin karşısına çıkma şansı kazanacak. “2014 yılı oyun dünyasını bir cümle ile nasıl özetlersin?’’ sorusuna en yaratıcı yanıtı verenler arasından birinciliği kazanan bir adet ‘Orion Spark G910 Mechanical Keyboard’, ikinci bir adet ‘Driving Force GT’, üçüncü ‘FPS Gaming Seti’, dördüncü ‘MOBA Gaming Seti’, beşinci ise ‘G930 7.1 Wireless Gaming Headset’in sahibi olacak. Ayrıca şanslı kullanıcılar Logitech’in sponsor olduğu TSM, Cloud9, HWA ve BPI takımlarının imzalı formalarının yanı sıra klavyeden mouse’a, kulaklıktan gamepad’e birbirinden şık ve kullanışlı Logitech G oyun aksesuarları kazanacak.