Logitech’den Yepyeni Sessiz Kablosuz Klavye ve Mouse Seti Logitech’den Yepyeni Sessiz Kablosuz Klavye ve Mouse Seti
(Haber Bülteni) Logitech, en çok tercih edilen klavye ve mouse kombinasyonu MK270’e göre sesi %90 azaltılmış olan, ‘’Sessiz Tıklama’’ teknolojisine sahip, yeni MK295 Sessiz... Logitech’den Yepyeni Sessiz Kablosuz Klavye ve Mouse Seti

(Haber Bülteni)

Logitech, en çok tercih edilen klavye ve mouse kombinasyonu MK270’e göre sesi %90 azaltılmış olan, ‘’Sessiz Tıklama’’ teknolojisine sahip, yeni MK295 Sessiz Kablosuz Klavye ve Mouse Setini tanıttı. Dayanıklı ve konforlu yapısıyla öne çıkartılan yeni klavye ve mouse seti, grafit ve beyaz renk seçenekleriyle geliyor.

Klavyesi sıvıya karşı dayanıklı tuşlara sahip ve 36 aya kadar pil ömrü ile oldukça uzun bir kullanım süresi vadediyor. Ayrıca sağlam ayaklara sahip ve kişisel ihtiyaçlara göre eğim alabiliyor. Mouse ise 18 aylık pil ömrüne sahip ve üzerinde açma-kapama tuşları bulunuyor. Logitech’in küçük, tak ve unut kablosuz alıcısı ile 10 metreye kadar kablosuz bağlantı sağlıyor ve yumuşak kaydırma tekerleği sayesinde sessizce çalışıyor.

 

Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Birol Sülük bu yeni set ile ilgili; “İster evde ister ofiste çalışın, yaratıcılığa, öğrenmeye ve üretkenliğe en büyük zararlardan birisi gürültüdür. Yeni MK295 Sessiz Kablosuz Klavye ve Mouse Setindeki Sessiz Tıklama teknolojimiz, odağınızı işinize çevirmenizi sağlıyor ve sizi çevredeki dikkat dağıtıcı tüm unsurlardan uzaklaştırıyor. Yeni sessiz kombinasyon sayesinde en çok satan klavye ve mouse setinin tanıdık rahatlığını ve hissini en sessiz şekilde yaşayacaksınız ” şeklinde açıklamlarda bulundu.

MK295 için tavsiye edilen satış fiyatı 269 TL olarak belirlenmiş.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.