Logitech G, “Gamer’s Almanak 2020”yi Sunar Logitech G, “Gamer’s Almanak 2020”yi Sunar
(Haber Bülteni) Oyun teknoloji ve ekipmanlarının öncü markalarından Logitech G, “Gamer’s Almanak 2020” ile oyun dünyasında yaşanan gelişmeleri yakından takip etme imkânı sunuyor. Logitech... Logitech G, “Gamer’s Almanak 2020”yi Sunar

(Haber Bülteni)

Oyun teknoloji ve ekipmanlarının öncü markalarından Logitech G, “Gamer’s Almanak 2020” ile oyun
dünyasında yaşanan gelişmeleri yakından takip etme imkânı sunuyor.

Logitech G tarafından oyun severler için hazırlanan mikro sitede, 2020 yılı boyunca oyun dünyasında yaşanan önemli gelişmeler kronolojik olarak paylaşılıyor. Ayrıca oyunların içeriğiyle ilgili yapılan soru-cevap bölümünün sonunda kullanıcılara en uygun olan karakter önerisi de sunuluyor.

Gamer’s Almanak 2020’ye www.gamersalmanak.com adresi üzerinden ücretsiz olarak erişebilirsiniz. 2020 içerisinde piyasaya çıkan oyunların içeriği hakkında bilgilere kolaylıkla ulaşabilirken, site içerisinde yer alan video izleme butonuna tıklayarak oyunları daha yakından inceleme fırsatı da bulabilirsiniz.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.