LoL Şampiyonasını Razer Comms İle İzleyin LoL Şampiyonasını Razer Comms İle İzleyin
League of Legends Dünya Şampiyonası Worlds 2015'teki LCS Worlds maçları Comms'da canlı olarak yayınlanıyor. Razer Comms detayları haberimizde. LoL Şampiyonasını Razer Comms İle İzleyin

Razer Comms geçtiğimiz aylarda League of Legends’ın “takım oyunu” konsepti üzerine kurulu LoL Scouter eklentisine kavuşmuştu. Bu ay içinde ise Comms’un Stream Viewer özelliği eSpor turnuva takipçisinin eklenmesiyle güçlendirildi. League of Legends Dünya Şampiyonası Worlds 2015’teki LCS Worlds maçları Comms’da canlı olarak yayınlanıyor. Worlds 2015’i izlemek için Comms topluluğunda bir araya gelen sihirdarları RP ödül yağmuru ve maç iddiaları gibi heyecanlı çekişmeler bekliyor.

Yetenekli eSpor takımlarını çatısı altında toplayan Team Razer’ın bu yıl Worlds’de tam beş takımı şampiyonluk kupasını kaldırmak için yarıştı: Counter Logic Gaming, SK Telecom T1, KT Rolster, LGD Gaming ve paiN Gaming. Takımlardan SK Telecom T1, 24 Ekim’de yarı final maçını oynayacak. Team Razer ülkemize de yabancı değil. Başarılı eSpor takımlarımız Beşiktaş eSpor Kulübü, Team Turquality ve Atlas, Team Razer tarafından destekleniyor.

Razer Comms, oyuncular için özel olarak tasarlanmış ücretsiz bir “hepsi bir arada” iletişim çözümü. Sunduğu grup sohbeti, VoIP anında mesajlaşma özelliği, oyunlar arası sohbet desteği özelliklerinin yanısıra gelişmiş bir güvenlik sistemine de sahip. Razer Comms kullanıcıları doğrudan Razer sunucularına bağlanabildikleri için IP adreslerini gizleyebiliyor ve böylece DDoS saldırılarından korunuyorlar.

Razer Comms ayrıca kendi oyuncu topluluğuna sahip bir platform. Dünyanın dört bir yanından oyuncularla buluşmak, klanlara katılmak ve raid kurmak için kullanabilirsiniz. Yazılımın eğlenceli bir özelliği de “Stream izleyici”. Arkadaşlarınızla birlikte bir “özel lobi” yaratarak favori yayıncılarınızın yayınlarını birlikte izleyebiliyorsunuz. Ayrıca, sevdiğiniz yayıncılar çevrimiçi olduğunda Razer Comms size bildirim gönderiyor. Comms Mobile özelliğini de kullanmak isterseniz, Android cihazınızdan diğer Android’cilere ve PC’de oynayanlara çağrı ve mesaj gönderebilirsiniz.

Razer Comms’u ücretsiz indirmek, LoL Scouter ve Stream Viewer dahil pek çok özelliği hemen kullanmak ve Worlds 2015 maçlarını izlemek için: http://www.razerzone.com/comms/Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.