LoL’un Pentakill Şampiyonları Metal Müzik Albümü Çıkardı LoL’un Pentakill Şampiyonları Metal Müzik Albümü Çıkardı
League of Legends oyununun şampiyon karakterlerinin oluşturduğu “Pentakill” müzik grubu, yeni albümleri “Smite and Ignite” ile metal müzik piyasasına çıktı. Smite and Ignite’ın çıkış... LoL’un Pentakill Şampiyonları Metal Müzik Albümü Çıkardı

League of Legends oyununun şampiyon karakterlerinin oluşturduğu “Pentakill” müzik grubu, yeni albümleri “Smite and Ignite” ile metal müzik piyasasına çıktı.

Smite and Ignite’ın çıkış şarkısı ismini oyun içindeki eşyalardan alan ”Lightbringer”. Albümdeki diğer şarkıların sözleri ve isimleri de yine oyun dünyasından geliyor. League of Legends dünyasından karakterlerin oluşturduğu grupta, klavyede Sona, davulda Olaf, bass gitarda Yorick, vokalde Karthus ve elektrogitarda Mordekaiser var. Albüm kayıtlarında vokallerde Jorn Lande ve ZP Theart gibi isimlerle çalışılmış.

LoL'un Pentakill Şampiyonları Metal Müzik Albümü Çıkardı - Smite and Ignite

“Ekeceğini ektin. Şimdi biçme zamanı!” sloganıyla çıkan Pentakill grubunun “Smite and Ignite” isimli albümünün içerisinde yer alan birbirinden hızlı 8 parça, özellikle metal müzik dinleyicilerinin hoşuna gidecek gibi. Albümü dinlemek isterseniz, Pentakill’in Türkçe resmi sitesinden şarkıları ücretsiz olarak indirebilir ve şarkı sözlerine, müzik kliplerine, grup ve albüm hakkındaki tüm ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

Pentakill’in web sitesine gtmek için burayı tıklamanız yeterli.Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.