Lords of War Serisinde Beşinci Video Maraad’ı Anlatıyor Lords of War Serisinde Beşinci Video Maraad’ı Anlatıyor
World of Warcraft’ın yeni eklentisi Warlords of Draenor hikayesini anlatan “Lords of War” videolarının beşincisi yayınlandı. Warlords of Draenor karakterlerinin geçmişlerini ve yaşanan olayları... Lords of War Serisinde Beşinci Video Maraad’ı Anlatıyor

World of Warcraft’ın yeni eklentisi Warlords of Draenor hikayesini anlatan “Lords of War” videolarının beşincisi yayınlandı.

Warlords of Draenor karakterlerinin geçmişlerini ve yaşanan olayları özetleyen Lords of War animasyon serisinin finali, bir Draenei Paladin olan Maraad’ın hikayesini anlatıyor. İlk Horde işgalinde şeytani Orc’larla savaşan kutsal savaşçılardan biri olan Maraad, o gün kendi halkının ve şehri Shattrath’ın yokoluşuna tanık olmuştur. Anlatmakta bile zorlandığı anılarını hatırlayan Maraad, yaşadıklarının ağırlığını hala hissetmektedir.

11 Kasım’da piyasada olan Warlords of Draenor eklentisini, tüm WoW oyuncuları merak ve heyecan ile bekliyorlar, ona eminiz. Maraad’ın videosunu izledikten sonra isterseniz tanıtım sayfasına giderek ayrıntılı hikayesini okuyabilirsiniz.

Lords of War serisinin birinci videosunu izlemek için buraya, ikinci videosu için buraya, üçüncü video için buraya ve dördüncü video için ise buraya tıklayabilirsiniz. Aşağıda ise son videoyu bulabilirsiniz, iyi seyirler ve iyi eğlenceler.Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.