Kategoriler

Mac Bilgisayarlar İçin Türkçe Office Geldi

16 dilde öncelikli olarak Office 365 kullanıcılarına sunulan Mac’ler için Türkçe Office kullanıma açılıyor.

Temmuz ayında yeni sürümüyle 16 dilde öncelikli olarak Office 365 kullanıcılarına sunulan Mac’ler için Office 2016, 1 Eylül’den itibaren ilk defa Türkçe dil seçeneğiyle kullanıma açıldı.

1 Eylül itibariyle Office 365 kurumsal ve son tüketici müşteriler, Office for Mac’in yeni sürümüne ücretsiz yükseltebiliyorlar. Mac kullanıcılarının sağladığı geribildirimlerle önemli güncellemeler getirilen Office 2016 for Mac’nın kutu sürümü de bir kaç ay içerisinde perakende mağazalarında yerlerini aldı, Office 2016 for Mac toplu lisanslama üzerinden de Eylül ayı içerisinde satın alınabilecek.

FullRetina görünüm desteği ile Office belgelerini daha net ve canlı görme imkanı sunan yeni sürüm Office for Mac ile kullanıcı bulut bağlantılı diğer cihazlarında kullandığı belgelere de hızlıca erişilebiliniyor.

Fragtist OFM_AcrossDevices_HiRes

Office uygulamalarını Mac, Windows, iOS ve Android cihazlarda kullanılabilecek Office 365 hesabı (Office 365 Ev, Office 365 Bireysel, Office 365 ProPlus, Office masaüstü uygulamalarını içeren Office 365 İş ve Office 365 Kurumsal paketleri ) üzerinden giriş yapılabilecek.

Görüntülenmeler:
11
İlgili etiketler:
· · · · · ·
İlgili Kategoriler
Donanım · Haber