Mac için Logitech Teknolojisi Mac için Logitech Teknolojisi
(Haber Bülteni) Logitech, Mac kullanıcıları için ürün ve teknolojiler tasarlayıp geliştirmeye devam ediyor. Mac için tasarlanan Logitech aksesuarları, Apple deneyimine uygun şekilde, kullanımı basit... Mac için Logitech Teknolojisi

(Haber Bülteni)

Logitech, Mac kullanıcıları için ürün ve teknolojiler tasarlayıp geliştirmeye devam ediyor. Mac için tasarlanan Logitech aksesuarları, Apple deneyimine uygun şekilde, kullanımı basit ve estetik olarak tasarlanmış.  MX Master 3 Kablosuz Mouse ve MX Keys Klavye,  MK470 Kablosuz Klavye & Mouse Seti ve M350 Pebble Kablosuz Mouse, iş akışını ve çalışma alanını geliştiren yeni MX Anywhere 3 ve sunum performansı artıran Spotlight Sunum Kumandası aksesuarları tanıtılan ürünler arasında.

 MX Master 3 ve MX Keys

Logitech MX Master 3 ve MX Keys, Windows, Mac ve en popüler Linux versiyonlarıyla uyum içerisinde çalışıyor. Mouse ve klavye, aynı anda üç adede kadar Windows veya Mac bilgisayar arasında kolayca geçiş yapmayı ve kontrol etmeyi sağlayan Logitech Flow teknolojisini destekliyor. Bu teknoloji, bilgisayarlar ve işletim sistemleri arasında içerik, resim ve belgeleri kopyalayıp yapıştırmaya olanak tanıyor. Kullanımda devamlılığı sağlamak için tasarlanan Logitech MX Master 3 ve Logitech MX Keys’in her biri, USB-C hızlı şarj özelliğine sahip.

 

 

MK470 Kablosuz Klavye & Mouse Seti ve M350 Pebble Kablosuz Mouse

İnce profilli tuşları ile sesi ciddi oranda azaltılmış olan Logitech MK470 Kablosuz Klavye & Mouse Seti ve M350, oldukça az ses çıkarıyor. Kablosuz ve Logitech alıcısından 10 metreye kadar mesafede iletişim halinde olabilen MK470’in yanı sıra M350 Bluetooth desteğine de sahip. Apple renk trendlerine uygun olarak tasarlanmış MK470 ve Pebble, Mac ile görüntü uyumuna önem verilerek tasarlanmış.

MX Anywhere 3

Mac uyumlu kolay taşınabilir mouse, cam dahil olmak üzere hemen hemen her yüzeyde çalışılabiliyor. Yeni nesil Manyetik Hızlanmalı (MagSpeed) kaydırma ​​tekerleğine sahip MX Anywhere 3, saniyede 1000 satır kaydıracak kadar hızlı ve sessiz. Hasas ve hiper hızlı mod arasında otomatik geçiş yaparak kompakt bir mouse’un sunabileceği en yüksek hassasiyeti sunabiliyor. Logitech MX Anywhere 3, Windows, iOS, MacOS, iPadOS, Chrome ve Linux gibi tüm işletim sistemleri ile uyumlu.

 
Spotlight Sunum Kumandası

Slaytlar arasında rahatça gezinmeyi sağlayan Logitech Spotlight Sunum Kumandası, ekrandan 30 metre uzaklıkta dahi çalışabiliyor. Gelişmiş işaretleme sistemine sahip uzaktan kumanda, anlatılmak isteneni daha iyi vurgulamaya, ekrandaki içeriği büyütme imkânı sağlarken, videoları oynatmak ve bağlantıları açmak için de kullanılabiliyor. Logitech Spotlight, USB alıcısı veya Bluetooth Smart teknolojisiyle anında bağlanıyor. Çoğu cihazda tak-çalıştır olarak kullanılabilen uzaktan kumanda, tüm popüler sunum uygulamalarına uyum sağlıyor. Akıllı şarj olma özelliğiyle ön plana çıkan ürün 1 dakika şarj edildiğinde 3 saat aralıksız kullanılabiliyor.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.