Mafia 3 – The World of New Bordeaux – City Districts Fragmanı Yayımlandı Mafia 3 – The World of New Bordeaux – City Districts Fragmanı Yayımlandı
2K ve Hangar 13, Mafia 3’ün The World of New Bordeaux Gameplay Video Series başlığı altındaki ilk fragmanını yayınladı Mafia 3 – The World of New Bordeaux – City Districts Fragmanı Yayımlandı

2K ve Hangar 13Mafia 3’ün The World of New Bordeaux Gameplay Video Series başlığı altındaki ilk fragmanını yayınladı; bu fragmanda oyuncuların Mafia III’teki New Bordeaux şehrinde gezecekleri farklı Şehir Bölgeleri tanıtılıyor.

“The World of New Bordeaux – City Districts” fragmanında ana karakterlerimizin evim dediği şehirdeki farklı mahallelerde bir gezintiye çıkacak ve İtalyan mafya babası Sal Marcano’nun yönetimi altındaki gizli yeraltı ağına bir göz atacaksınız. Frisco Fields’ın özenle biçilmiş çim bahçelerinden Lincoln Clay’in Delray Hollow’daki evine kadar pek çok yeri görecek ve yüzeyin altında ne tür suç aktivitelerinin döndüğünü fark edeceksiniz.

2K, Mafia 3 “Vito – The Throwback” Fragmanını YayımladıCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.