MARVEL Future’a Ant-Man Geliyor MARVEL Future’a Ant-Man Geliyor
17 Temmuz’da vizyona girecek olan Marvel’ın Ant-Man filmine denk gelecek şekilde, Netmarble Games MARVEL Future Fight için büyük bir güncelleme yayınladı. MARVEL Future’a Ant-Man Geliyor

17 Temmuz’da vizyona girecek olan Marvel’ın Ant-Man filmine denk gelecek şekilde, Netmarble Games ses getiren mobil aksiyon RPG oyunları MARVEL Future Fight için bugün büyük bir güncelleme yayınladı.

Güncelleme oyuna Ant-Man’i ve aralarında Giant Man, Wasp ve Yellowjacket’ın da olduğu bir grup yeni karakteri ekleyecek. Güncelleme ayrıca boyut hissine odaklanan yepyeni görevler ve karakter özelliklerini özelleştirmek için yeni bir S.H.I.E.L.D. laboratuvarı içeriyor.

Ant-Man güncellemesini tanıtan yeni bir oyun fragmanı aşağıda, iyi seyirler.

Boyut olarak küçülmesine rağmen gücünü artıran bir süper kostümle silahlanmış olan Ant-Man, boyut değişiklikleri içeren görevlere atılacak. Daha önce MARVEL Future Fight’ta sunulan herhangi bir şeyin aksine, Ant-Man ve ekibi büyüme ve küçülmeyi vurgulayan ve varolan görevlerin büyütülmüş ve küçütülmüş versiyonlarını da içeren maceralarla yüzleşecek.

Ünlü MARVEL yazarı Peter David, Iron Man, Thor, Spider-Man, Daredevil ve Guardians of the Galaxy’nin kahramanlarını da içeren 45 oynanabilir karakterin yer aldığı MARVEL Future Fight’ın oluşumunda görev aldı.

MARVEL Future Fight tüm dünyada App Store ve Google Play üzerinden indirilebilir.

App Store

Google Play

 Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.