Marvel’s Avengers 18 Mart’ta Yeni Nesil Konsollarda Marvel’s Avengers 18 Mart’ta Yeni Nesil Konsollarda
(Haber Bülteni) Bugün, Marvel’s Avengers’ın PlayStation 5 ve Xbox Series X | S konsollarında, 18 Mart 2021’de piyasaya sürüleceği duyuruldu. Konsolla birlikte oyunda ikinci... Marvel’s Avengers 18 Mart’ta Yeni Nesil Konsollarda

(Haber Bülteni)

Bugün, Marvel’s Avengers’ın PlayStation 5 ve Xbox Series X | S konsollarında, 18 Mart 2021’de piyasaya sürüleceği duyuruldu. Konsolla birlikte oyunda ikinci yeni oynanabilir Süper Kahraman olan okçu Hawkeye olarak da bilinen Clint Barton da geliyor.

Oyunun PlayStation 4 veya Xbox One sürümüne sahip olan oyuncular, herhangi bir ek ücret ödemeden tam yeni nesil sürüme yükseltebilir ve ilerlemelerini sürdürmek için kaydettikleri oyunlarını aktarabilirler.

Clint Barton, Marvel’s Avengers Operation: Hawkeye – Future Imperfect‘in bir parçası olarak benzersiz yeteneklerini oyunun kadrosuna getirecek ve tüm platformlarda temel oyunun sahiplerine ücretsiz olarak katılacak. Yeni oynanabilir Süper Kahramana ve oyunun devam eden Avengers Initiative hikayesindeki yeni bölüme ek olarak, Marvel’s Avengers Operation: Hawkeye – Future Imperfect ayrıca güçlü bir yeni kötü adam tanıtıyor. Hulk’un Bruce Banner’ın beyni ve Hulk’un güçlü yönleri ile yeni bir versiyonu olan Maestro oyuna katılıyor.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.