Mass Effect: Andromeda Hangi Platformda Daha İyi? – Grafik Karşılaştırma Videosu Mass Effect: Andromeda Hangi Platformda Daha İyi? – Grafik Karşılaştırma Videosu
Mass Effect: Andromeda'nın çıkışına kısa bir süre kala "platformlar arası grafik karşılaştırma videosu" yayınlandı. Mass Effect: Andromeda Hangi Platformda Daha İyi? – Grafik Karşılaştırma Videosu

Mass Effect: Andromeda‘nın çıkışına kısa bir süre kala gün geçtikçe daha fazla video yayınlanıyor. Bu videolardan en önemlisi ve bekleneni de hiç kuşkusuz “platformlar arası grafik karşılaştırma videosu”.

Muhtemelen birçoğumuzun PC platformunda deneyimleyeceği oyunun, gelin PS4 ve Xbox One platformlarındaki grafiklerine de yakından bakalım.

PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında çıkış yapacak olan oyunumuz, 23 Mart tarihinde bizlerle olacak.

Mass Effect: Andromeda Multiplayer Modu Oynanış VideosuCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.