Mass Effect’in Başyazarı Bioware’e Döndü Mass Effect’in Başyazarı Bioware’e Döndü
Mass Effect ismini görür görmez heyecanlanan çılgın oyunlar. Size güzel bir haberimiz var. Mass Effect’in Başyazarı Bioware’e Döndü

Mass Effect ismini görür görmez heyecanlanan çılgın oyuncular. Size güzel bir haberimiz var.

Mass Effect, oynayanları kendisine bağlayan efsanevi oyunlardan biridir. İlk oyunu 2007 yılında piyasaya çıkmış ve özellikle senaryosuyla, milyonları kendisine aşık etmiş serilerdendir.

Drew Karpyshyn ismini hatırlayan kaç kişiyiz bilemiyoruz ancak özellikle Neverwinter Nights, Star Wars: Knights of the Old Republic 1-2 ve Baldur’s Gate II‘yi oynadıysanız, kendisinin bu yapımların başyazarlığını yaptığını biliyorsunuzdur. Aradan geçen 3 yıl sonra oyun dünyasını vuran güzel haber ise ünlü yazarın, Bioware‘e geri dönmesi! Ancak bu dönüş, ne yazık ki tahmin ettiğimiz gibi Mass Effect: Andromeda ile alakalı değil. Karpyshyn, kendi blogunda geri dönüşünü Star Wars: The Old Republic ile alakalı olduğunu açıkladı. Biz yine de umudumuzu kaybetmeden, takip etmeye devam ediyoruz.

Fragtist Drew KarpyshynCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.