Master of Orion Evreni, Antares’in İntikamı İle Genişliyor Master of Orion Evreni, Antares’in İntikamı İle Genişliyor
Master of Orion oyuncularının bir süredir bekledikleri yeni indirilebilir içerik Antares’in İntikamı yayınlanıyor olacak. Master of Orion Evreni, Antares’in İntikamı İle Genişliyor

Master of Orion oyuncularının bir süredir bekledikleri yeni indirilebilir içerik Antares’in İntikamı yayınlanıyor olacak.

Bu eklentiyle birlikte bağımsız uygarlıklar, yeni bir zafer seçeneği ve daha fazlasının oyunda yer alacağı belirtiliyor. Antares’in İntikamı üç yeni ırkı da oyuna ekliyor Trilarian, Gnolam ve Elerian ırkları, oyundaki stratejilerinizi yeniden gözden geçirmenize ve farklı taktikler geliştirmenize yol açacaklar.

Yeni eklenen ırklar Trilaria, Gnolam ve Eleria’nın oyuna gelmesiyle stratejilerinizi bir kere daha gözden geçirmeniz gerekecek çünkü bu ırklar oyuna yepyeni dinamikler getiriyorlar. Su kültüründen gelen barışçıl Trilaria, paranın gücünü arkalarına almış tüccar Gnolam ya da yabancılardan pek hoşlanmayan ve kendi kültürlerine her türlü müdahaleyi reddeden zarif Eleria ırklarından birini seçerek galaksideki yeni maceranıza çıkabileceksiniz.

Master of Orion indirilebilir paketi Steam’de ve Gog’da 18 TL ücretle satın alınabilir olacak.

Total War: WARHAMMER – Realm of The Wood Elves GeliyorCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.