Master of Orion’ın Efendisi Olmak Master of Orion’ın Efendisi Olmak
WG Labs, Master of Orion Geliştirici Günlükleri’nin yeni videosunu yayınladı. Master of Orion’ın Efendisi Olmak

WG Labs bugün itibariyle Master of Orion Geliştirici Günlükleri’nin yeni videosunu yayınladı. Bu videoda oyunu geliştiren NGD Studios çalışanları, oyuncuları Master of Orion’ın kulisine götürüyor ve efsanenin yeniden yapım aşamasında yaşadıklarını paylaşıyorlar. Erken Erişim süreci boyunca yapımcılar, oyunculardan gelen geribildirimler doğrultusunda ellerindeki materyali şekillendiriyor olacaklar zira dijital oyun tarihinde önemli bir yere sahip olan Master of Orion’u 21. yüzyıl oyuncusuyla buluşturmak oldukça zorlu bir süreç.

Videoda, oyunda yer alan yapay zekanın oyuncuya karşısındakinin gerçek ve otantik bir düşmanmış hissi verebilmesi için nelere dikkat edildiği açıklanıyor. Sayısız etki tepki olasılığı sayesinde her oyun kullanıcıya farklı bir deneyim sunmakta.

Master of Orion – İlk İzlenimCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.