Matchbox Hayalindeki Arabayı Sürmeye Davet Ediyor! Matchbox Hayalindeki Arabayı Sürmeye Davet Ediyor!
Dünyanın en özgün ve gerçekçi araçlarıyla tanınan Matchbox, hayalleri gerçeğe dönüştürmek üzere başlattığı kampanyada, sevenlerine hayallerindeki birçok arabaya 11,99TL*’den başlayan fiyatlarla sahip olma olanağı... Matchbox Hayalindeki Arabayı Sürmeye Davet Ediyor!

Dünyanın en özgün ve gerçekçi araçlarıyla tanınan Matchbox, hayalleri gerçeğe dönüştürmek üzere başlattığı kampanyada, sevenlerine hayallerindeki birçok arabaya 11,99TL*’den başlayan fiyatlarla sahip olma olanağı sunuyor.

En lüks otomobilleri kullanmayı herkes istese de, araç fiyatları nedeniyle bu çoğu zaman yalnızca hayalleri süslüyor. Bu kampanya kapsamında Matchbox™ asılları kadar gerçekçi model arabalarla otomotiv hayranlarının hayallerine bir adım daha yaklaşmalarına yardımcı oluyor. Gerçek araba fiyatlarının çok küçük bir kısmıyla sahip olunacak Matchbox™, herkese kendi maceraları için hayallerindeki arabayı sunuyor.

Matchbox, kampanyayı hayata geçirmek üzere otomobil üreticisi Mercedes-Benz’le ‘Hayalindeki Arabayı Sür’ hareketi ile bir araya geliyor. Her iki marka da hayallerinizdeki otomobile sahip olmanın keyfini ve heyecanını yaşatmak istiyor. 

Matchbox™, kampanya kapsamında metal arabaları asıl hallerine geri döndürüyor. Gerçek boyuttaki otomobillerin üretiminde olduğu gibi, Matchbox™’ın modelleri de özenle üretiliyor. Farklı otomobil üreticisi markaların farklı model arabalarının fotoğraf çekimleri yapıldı. Her görselde, ilgili modelin asıl otomobil reklamından esinlenilerek oluşturulan bir kompozisyonu da bulunuyor.

*Fiyatlar sadece Matchbox tekli metal arabalar için geçerlidir. Reklam çalışmalarında kullanılan fiyat (11,99 TL) önerilen perakende satış fiyatıdır. Bu fiyat bağlayıcı değildir ve Matchbox tekli arabalar farklı satış noktalarında farklı fiyatlarla satılabilir.


Berk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.