Mayıs Ayında Çıkacak Olan Oyunlar | 2020 Mayıs Ayında Çıkacak Olan Oyunlar | 2020
Mayıs ayı ile artık yaz ayları ufukta görülmeye başladı. Bu ay içerisinde çıkan oyunlar geçen aya göre biraz daha az heyecan verici demek çok... Mayıs Ayında Çıkacak Olan Oyunlar | 2020

Mayıs ayı ile artık yaz ayları ufukta görülmeye başladı. Bu ay içerisinde çıkan oyunlar geçen aya göre biraz daha az heyecan verici demek çok da yanlış olmaz. Haziran ayında Last of Us Part 2 ve Temmuz ayında Ghost of Tsushima’nın çıkacağı düşünülürse biraz dinlenmek fena bir fikir sayılmaz.

Miden Tower – 1 Mayıs

Miden Tower, etkileyici ve dramatik bir hikâyeye sahip bir rol yapma oyunu. Miden Tower Alroval İmparatorluğu tarafından istila edildikten sonra, onu ev olarak adlandırılan büyücüler üst katlarında kendilerini köşeye sıkışmış bulurlar. Bu, kuleyi geri almak ve onlara karşı işlenen yanlışlardan intikam almak için karşı yoğun bir fırlatmaya yol açan bir dizi trajik olayı harekete geçirir. Kahraman, duvarlarla birleşerek veya gerekirse bir rüzgâr kesici olarak hareket ederek ana karakterlere destek sağlayan gerçek bir duvardır.

Platformlar: PC, Xbox OneBerk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.