Mercusys Ürünleri, Geniş Model Seçeneğiyle MediaMarkt’ta Mercusys Ürünleri, Geniş Model Seçeneğiyle MediaMarkt’ta
(Haber Bülteni)  Bütçe dostu ağ ürünleriyle Türkiye pazarında iyi yer edinmeye başlayan Mercusys, MediaMarkt’la anlaştı. Mercusys ürünleri artık, dünyanın önde gelen teknoloji mağazalarından MediaMarkt’ın Türkiye... Mercusys Ürünleri, Geniş Model Seçeneğiyle MediaMarkt’ta

(Haber Bülteni) 

Bütçe dostu ağ ürünleriyle Türkiye pazarında iyi yer edinmeye başlayan Mercusys, MediaMarkt’la anlaştı. Mercusys ürünleri artık, dünyanın önde gelen teknoloji mağazalarından MediaMarkt’ın Türkiye geneline yayılmış mağazları ve internet sitesinden de alınabiliyor.

MediaMarkt’ta Mercusys’in pek çok modeli satışa sunulmuş durumda. Tüketicilerin en çok ihtiyacı olan farklı kategoride birçok Mercusys modeli MediaMarkt mağazaları ve internet sitesinde yer alıyor. Bu ürünler arasında Halo Mesh sistemleri, router’lar, Wi-Fi menzil genişleticiler, powerline adaptörler, Wi-Fi adaptörler ve switchler yer alıyor. Tüketiciler aradıkları ağ çözümlerini MediaMarkt’ın deneyimli satış ekiplerinin desteğiyle kolayca bulabiliyorlar.

Türkiye’de şu anda Mercusys ürünleri teknoloji mağazaları, bilgisayar bayileri, online satış kanalları ve yaygın market ağlarında satışa sunulmuş durumda ve bu satış ağı sürekli genişletiliyor. Aynı zamanda satış kanalındaki model sayıları da gün geçtikçe artıyor. MediaMarkt’ta geniş bir ürün grubuyla başlayan işbirliğinin zaman içinde daha da genişlemesi, satılan model sayısının artması hedefleniyor.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.