Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain Oyun İçi Videosu Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain Oyun İçi Videosu
Metal Gear Solid serisinin son oyunu Phantom Pain için 30 dakikalık oynanış videosu burada. Birçok şeyi gösterdiği için bu Metal Gear Solid 5: The... Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain Oyun İçi Videosu

Metal Gear Solid serisinin son oyunu Phantom Pain için 30 dakikalık oynanış videosu burada.

Birçok şeyi gösterdiği için bu Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain videosu oldukça ilginç. Mesela atı kullanma, kum fırtınaları, doğal yaşam, koyunlar, keçiler ve önce bayıltıp sonra balonla üsse gönderdiğiniz düşman askerleri. Evet, balonla. Bu sayede ordunuza kolayca adam ekleyebiliyorsunuz.

Oyunda görevleri yaparken bir yandan da kaynak topluyorsunuz. Bir ağacın altında pırlanta bulabilir, balonla üsse gönderdiğiniz bir konteynerin içinden metal çıkabilir. Böylece üssünüzü geliştirebilir ve yeni özellikler ekleyebilirsiniz.

Düşmanları önceden işaretleyip, duvarların arkasından bile nerede olduklarını görebilmek de güzel özelliklerden biri. Veya sigara içerek zamanın geçmesini beklerken güneşin doğmasını, batmasın veya yaratığı ayrıntılı gerçek zamanlı gölgeleri de izlemek pek keyifli olacak.

Tüm bunlar ve daha fazlası için sizi aşağıdaki Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain videosuna davet ediyoruz, iyi eğlenceler. 🙂Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.