İstanbul Metrolarına Sınırsız İnternet Hizmeti Geliyor İstanbul Metrolarına Sınırsız İnternet Hizmeti Geliyor
(Haber Bülteni) İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabı aracılığıyla metrolarda sınırsız internet kullanımı için komisyona verilen önergenin kabul edildiğini duyurdu. Uzun... İstanbul Metrolarına Sınırsız İnternet Hizmeti Geliyor

(Haber Bülteni)

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabı aracılığıyla metrolarda sınırsız internet kullanımı için komisyona verilen önergenin kabul edildiğini duyurdu.

Uzun zamandır bu proje üzerinde çalıştıklarını söyleyen İmamoğlu, “Metrolara internet sağlamak için altyapıyı hazırlamış sürecin önündeki engellerin kalkması için çaba sarf ediyorduk. Bugün İBB Meclis Komisyonu’ndan karar geçti. Sınırsız internet erişimi için çaba sarf eden herkese ve Meclis Üyemiz Taylan Yıldız’a teşekkürler” şeklinde paylaşımda bulundu.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.