Mewtwo’yu Özlediniz mi? Mewtwo’yu Özlediniz mi?
Nintendo’nun yıllardır bir şeyleri başarabilmek için ne kadar çırpındığını biliyoruz. Son oyunlarında karting ve dövüş türüne odaklansa bile tam olarak istediğini elde edebilmiş değil.... Mewtwo’yu Özlediniz mi?

Nintendo’nun yıllardır bir şeyleri başarabilmek için ne kadar çırpındığını biliyoruz. Son oyunlarında karting ve dövüş türüne odaklansa bile tam olarak istediğini elde edebilmiş değil. Özellikle eski kahramanlara tekrar hayat vererek, oyunlarını tekrar öne çıkartmaya çalışıyor. Aslında bazı konularda, kendisini sürekli takip eden kitleyi, mutlu etmeyi de başarıyor.

Firmanın son projelerinden biri olan Super Smash Bros, dövüş oyunlarının yanında yer almak için savaşıyor. Bu ay içerisinde oyun, yeni bir DLC ile takipçilerini mutlu etmeye hazırlanıyor. Uzun süredir beklenen Mewtwo DLC‘si bugünden itibaren kesinleşmiş durumda.

3DS ve Wii U platformlarında 28 Nisan tarihinde, 4 dolar gibi bir fiyattan piyasaya çıkacak olan Mewtwo DLC’si, dilerseniz iki platform için 5 dolar2a da sahip olabilirsiniz. Olur da iki versiyonda da dövüşçüye shaipseniz, 15 Nisan’da ücretsiz olarak ortalığı darmaduman edebilirsiniz.

Nintendo’nun verdiği bilgiye göre tek DLC, Mewtwo ile sınırlı kalmayacak. Haziran ayında diğer oyunlardan da birçok karaktere ev sahipliği yapacak olan Super Smash Bros, yeni eşyalarla kahramanlaırmızı süsleyecek.

Nintendo sonunda Amiibo için de yeni detaylar verdi. Nintendo 3DS ve Wii U arasındaki bağlantıda önemli bir rol üstlenecek olan Amiibo, uzun süredir gelişmesi beklenen bir sistem. Bunların yanında Dark Pit ve Palutena, Temmuz ayında bizlerle olacak. Yanlarına da Olimar ve Pikmin, Zero Suit Samus, Bowser Jr., Ganondorf ve Dr. Mario da Eylül ayında eklenecek. Mewtwo ve Lucas da kadroya katılacak, ancak henüz elimizde net bir tarih yok.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.