Microsoft’un X018 Etkinliğinden Öne Çıkanlar Microsoft’un X018 Etkinliğinden Öne Çıkanlar
Microsoft, heyecanla beklenen X018 etkinliğini sonunda Mexico City'de gerçekleştirdi. Ayrıntılar haberimizde. Microsoft’un X018 Etkinliğinden Öne Çıkanlar

Microsoft, heyecanla beklenen X018 etkinliğini sonunda Mexico City’de gerçekleştirdi. Etkinlikte Xbox cephesinden yepyeni duyurular yapıldı. Geliştirilen oyunlarla ilgili yeni videolar gösterilirken, halihazırda çıkmış olanlarla ilgili olarak da yeni gelişmeler duyuruldu. Etkinlikten öne çıkan haberleri derledik.

Crackdown 3’ün Çıkış Tarihi

Uzun zamandır geliştirilen Crackdown 3’ün çıkış tarihi nihayet netlik kazandı. X018 etkinliğinde oyunun 15 Şubat 2019’da çıkış yapacağı duyuruldu. 

2014 yılında duyurulan ve çıkışı tam bir yılan hikayesine dönen oyun Xbox One ve PC platformları için geliştiriliyor. 4 kişiye kadar co-op desteği de bulunacak olan Crackdown 3’te Xbox One X desteği de olacak ve oyun bol bol yıkım sunacak oyunculara.

Etkinlikte oyun için bir de Wrecking Zone isimli yeni bir çok oyunculu mod tanıtıldı. Wrecking Zone modunda beş kişilik iki takım yıkılabilir bir arenada birbirleriyle mücadele edecek.

Öte yandan ilk Crackdown oyunu da şu anda Microsoft Store’dan ücretsiz olarak alınabiliyor. Oyuna buradan ulaşabilirsiniz. Oyun 30 Kasım’a kadar ücretsiz kalacak.

Forza Horizon 4’ün İlk DLC’si

28 Eylül’de PC ve Xbox One için çıkış yapan Forza Horizon 4 epey güzel yorumlar almıştı. Oyunun ilk DLC’si ise X018’de tanıtıldı.

Fortune Island isimli DLC 13 Aralık’ta yayımlanacak ve oyuncuları Britanya’nın kuzeyine, British Isles bölgesine götürecek. DLC ile oyuna eklenecek araçlar ise şöyle:

  • 1965 Ford Hoonicorn Mustang V2
  • 1977 Ford GymkhanaTEN F-150 Hoonitruck
  • 1993 Ford Escort Cosworth Group A
  • 2016 Ford GymkhanaTEN Focus RS RX
  • 2017 Ford Fiesta RS
Crackdown 3’ün Sistem Gereksinimleri Belli Oldu