The Mighty Quest For Epic Loot’a yancılar geldi. The Mighty Quest For Epic Loot’a yancılar geldi.
  Ubisoft Montreal’den uçan kaleleri yağmalarken yorulan parmaklara destek geldi. F2P kale-savunması-kur-sonra-git-diğer-kaleleri-yağmala oyunu The Mighty Quest for Epic Loot, baist konusu ama çok eğlenceli... The Mighty Quest For Epic Loot’a yancılar geldi.

 

Ubisoft Montreal’den uçan kaleleri yağmalarken yorulan parmaklara destek geldi. F2P kale-savunması-kur-sonra-git-diğer-kaleleri-yağmala oyunu The Mighty Quest for Epic Loot, baist konusu ama çok eğlenceli çizim ve diyalogları ile kısa sürede büyük bir hayran kitlesine kavuştu. Kale yağmalarken etrafta yığılan altınları ve eşyaları toplamaya yardım amaçlı 4 pet eklenirken bunların 3’ü gerçek para, 1’i oyun parası ile alınabilecek. Minik kızıl ejderha Lil Flameo, küçük örümcek Lil Arachbro, Şeffaf topu içinde yuvarlanan hamste rSnugglemuffin ve Mr.Squiddlins: gözü ve ahtapot kolu olan bir kova. Bu oyun içi hayvancıkları almak için Cornelius’ Emporium‘a uğramak yeterliCem Pirpak

Cem “ MuMiMaW” Pirpak Oyun dünyası ile tanışması "kasetli Commodore 64" ile oldu . Diablo , World of Warcraft , League of Legends oyunlarında beta testerlik yaptı. MuMiMaW nicki ile Amerika serverlerinde başarı ile temsil etti ülkesini. Şimdi Fragtist'in deniz manzaralı ofisine uğramadan video prodüksiyon ve TV departmanının yöneticiliğini yapmakta.