Minecraft Realms ile Kim Sunucu Açacak Sorununa Çözüm Minecraft Realms ile Kim Sunucu Açacak Sorununa Çözüm
Dinmeyen çılgınlık Minecraft’de sunucu açmak ve arkadaşlarla oynamak kimi zaman sorun yaratabiliyor. Buna çözüm olarak Mojang aylık $13 üyelik ile 10 oyuncuyu barındırabilecek dünyalar... Minecraft Realms ile Kim Sunucu Açacak Sorununa Çözüm

Dinmeyen çılgınlık Minecraft’de sunucu açmak ve arkadaşlarla oynamak kimi zaman sorun yaratabiliyor. Buna çözüm olarak Mojang aylık $13 üyelik ile 10 oyuncuyu barındırabilecek dünyalar açma servisini Kuzey Amerika için devreye soktu. 3 yada 6 aylık üyelik isteyenlere indirimlerin söz konusu olduğu serviste, her dünya için mini oyunlar o dünyaya özel eventler düzenleneceğini açıkladı. Şimdilik sadece PC için olan bu servis yakın gelecekte Minecraft’ın mobil sürümüne de eklenecek.

 

 Cem Pirpak

Cem “ MuMiMaW” Pirpak Oyun dünyası ile tanışması "kasetli Commodore 64" ile oldu . Diablo , World of Warcraft , League of Legends oyunlarında beta testerlik yaptı. MuMiMaW nicki ile Amerika serverlerinde başarı ile temsil etti ülkesini. Şimdi Fragtist'in deniz manzaralı ofisine uğramadan video prodüksiyon ve TV departmanının yöneticiliğini yapmakta.